V pátek 15. května se uskutečnil školní výlet autobusem do ZOO Olomouc. Během návštěvy si žáci prohlédli různé pavilony se zvířaty a jízdu vláčkem po celé ZOO. Ačkoliv nám počasí nepřálo žáci si to náramně užili.

V pátek 15. května se uskutečnil školní výlet autobusem do ZOO Olomouc. Během návštěvy si žáci prohlédli různé pavilony se zvířaty a jízdu vláčkem po celé ZOO. Ačkoliv nám počasí nepřálo žáci si to náramně užili.
