V druhém prázdninovém týdnu byl pro žáky připraven příměstský tábor. Vedoucí se snažili dětem zpříjemnit jejich čas a plánovat různé aktivity a výlety, aby se nikdy nenudili.

První den byl plný dojmů a očekávání, a tak jsme vyrazili do Olomouce podívat se na nový animovaný film Já padouch 4. V úterý ráno jsme se autobusem přesunuli do rodinného zábavního parku Krokodýlek, a poté na výborný oběd do KFC, který všem moc chutnal. Následující dny byly velice horké. Trávili jsme je na školní zahradě, kde byly připraveny vodní hry, ale i na městském koupališti ve Šternberku. Pátek jsme zakončili malováním táborových triček a hledáním pokladu, který jsme si všichni rozdělili.

Tento týden pro nás zůstává věčnou vzpomínkou na skvělé prázdniny plné dobrodružství a přátelství.

Příměstský tábor