V pondělí 30. října v 10 hodin se otevřely brány naší školy pro všechny naše současné i bývalé žáky, rodiče a přátele školy. Na akci PODZIMNÍ SLAVNOST, pořádanou k příležitosti představení nově zrekonstruované školy, spojenou s výsadbou nově vznikajícího švestkového sadu a ostatních dřevin, který je součástí projektu realizovaného s podporou nadace O2 – program Sázej stromy.cz, k nám dorazilo i mnoho významných hostů.
Bylo vysloveno mnoho děkovných slov a přání do dalších let. Především jsme si všichni užili velikou oslavu s krásným tanečním vystoupením odvážných dětí ze školní družiny. Vystoupení bylo zakončeno zpěvem známých písniček a potleskem spokojeného obecenstva. Samozřejmě nechyběl ani horký jablečný mošt, napečené jablečné štrůdly i koláče a také raut pro hosty po prohlídce školy.

Všem hostům, rodičům i zapojeným pracantům ze srdce děkujeme! Akce byla plná podzimního slunce, padajícího listí, ale především báječné atmosféry.

Podzimní slavnost

Během dne žáci a paní učitelky výsadbu stromů a keřů dokončili v rámci projektového dne Sázíme švestkový sad. Sladká odměna v podobě štrůdlů a moštu byla samozřejmostí. 🙂

Výsadba keřů.