Měsíc listopad ve školní družině byl barevný jako celý podzim. Hodně času děti trávily na zahradě, a to konkrétně v jabloňovém sadu. Zde hrabaly listí, odvážely vše na kompost, sbíraly shnilá jablka. A protože naše zahrada je veliká, tak se po ní dobře běhalo a skotačilo. Další zábavnou událostí byla hudební soutěž: DO – RE – MI. Zde děti předvedly svůj talent nejen ve zpěvu, ale i v tanci. Podpořit nás přišla paní ředitelka, paní učitelky a nožkou si hezky notovala i naše paní uklízečka. Bylo to příjemné odpoledne plné nadšení, radosti a dětského úsměvu. Mezi třetí podzimní, a taky významnou akci, patřilo zábavné fotografování, při kterém děti často dělaly srandovní obličeje. Takže pojďte nahlédnout do fotogalerie a posuďte sami, jak barevný a zábavný měsíc listopad vypadal v naší školní družině.

školní družina - společné foto