Začátkem měsíce března měly děti jarní prázdniny. A pak už následovalo ve školní družině procvičování a chystání se na plánovanou besídku. Tuhle akci jsme s dětmi směřovali ke dvěma březnovým svátkům. Tím prvním bylo MDŽ a následně Den učitelů. Akce se uskutečnila 20. 3. 2024 ve 12: 30 hodin v prostorách školní družiny. Pozvali jsme maminky, děti, kamarády, učitele a samozřejmě, že nechyběla naše paní ředitelka. A jaký byl program?
S básní Jaro nás přivítala Patricie. Dále následovala premiéra pohádky: Bylo nebylo aneb Síla kouzelných slov. Legrační básní: Čáry, máry nás ohromil Adriánek, který zároveň uvítal dramatizaci písně: Když jsem já sloužil. Finále nám hezky zpříjemnila opět recitace Patricie. Na závěr děti rozdaly květinová srdíčka k MDŽ a Dni učitelů. Naši mladí herci byli obdarováni nejen bouřlivým potleskem, ale i sladkostmi a příjemnými slovy a chvály od paní ředitelky. Ostatní dny ve školní družině děti věnovaly sportování na zahradě, hrabání trávy a menšímu jarnímu úklidu. Samozřejmě, že přišel čas i na deskové, počítačové a odpočinkové hry. A jelikož se blížily Velikonoce tak přišlo na řadu i malování vajíček a zajíčků. Takhle rychlý a bohatý byl měsíc březen ve školní družině. 🙂

společná fotka z besídky